Ruszamy z drugą edycją akcji “Pomocne Pudełko”

Już po raz drugi jesteśmy współorganizatorem akcji „Pomocne Pudełko”. Jej celem jest pomoc najbardziej potrzebującym. W ramach akcji, tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia planujemy zaopatrzyć w posiłki osoby potrzebujące z kilku miast Polski.

W ubiegłym roku do “Pomocnego Pudełka” organizowanego wspólnie z Cateromarketem oraz firmami logistycznymi Goodspeed oraz InPost – dołączyło czternaście firm cateringu dietetycznego. Dzięki temu mogliśmy zaoferować ponad 1700 posiłków!

Z naszej pomocy skorzystali podopieczni trzech organizacji: Serce Miasta, Zupa na Plantach oraz Stowarzyszenie ku dobrej nadziei.

Chcielibyśmy, aby w tym roku posiłków i miast było dwa razy więcej! Dlatego zachęcamy wszystkie firmy z branży cateringu dietetycznego do dołączenia do nas. W myśl zasady: Razem możemy dużo więcej!

Firmy cateringowe, które w ubiegłym roku dołączyły do akcji Pomocne Pudełko: Catering2be, Dieta Premium, Dietbox, Fit Kalorie, Fit na 5, Fitness Catering, Fresh Catering, LightDiet, Mihiderka W Drodze, Przełom w Odżywianiu, Rukola, WJEM, Wygodnadieta.pl oraz Zdrowy Smak. Bardzo Wam dziękujemy! Pomocne Pudełko to nie jest inicjatywa jednorazowa. Chcemy każdego roku w okresie przedświątecznym nieść pomoc najbardziej potrzebującym. To taki czas, kiedy powinniśmy działać razem i wierzymy, że firmy cateringu dietetycznego z chęcią przyłączą się do naszej akcji. W ubiegłym roku otrzymaliśmy bardzo pozytywną informację zwrotną od współpracujących z nami organizacji pomocowych, co świadczy o tym, że pomoc od nas jest potrzebna. Zachęcamy do dołączenia się do Pomocnego Pudełka – komentuje Marek Lekki, prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców Cateringu Dietetycznego.

ORGANIZATORZY: Cateromarket, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego

PARTNERZY LOGISTYCZNI: Goodspeed, InPost

Jeżeli Twoja firma chce dołączyć do akcji – zapisz się poprzez formularz dostępny na stronie Cateromarketu.