Dołącz do nas

Serdecznie zapraszamy osoby i firmy związane z branżą cateringu dietetycznego do dołączenia do naszej społeczności, której celem jest realny wpływ na rozwój branży. Chcemy aktywnie działać, wymieniać się doświadczeniami, rozwiązywać problemy, nawiązywać kontakty.

SPDC to nowa organizacja branżowa, założona w maju 2020 roku, czyli w czasie szczególnym dla polskiej gastronomii. W naszym gronie są osoby reprezentujące zarówno firmy cateringowe jak i firmy logistyczne świadczące usługi cateringom dietetycznym. Jednym z naszych założycieli jest Cateromarket – wyszukiwarka diet pudełkowych. Dzięki tej różnorodności możemy skupiać wiele tematów ważnych z punktu widzenia branży. Każda nowa firma czy osoba przystępująca do naszego stowarzyszenia daje możliwość jeszcze szerszego spojrzenia na branżę, dlatego serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego grona!

Co daje dołączenie do stowarzyszenia?

 • Uczestnictwo w roboczych i formalnych spotkaniach branżowych mających na celu wymianę doświadczeń
 • Nawiązanie relacji z osobami z branży
 • Możliwość zainicjowania istotnego z punktu widzenia członka stowarzyszenia tematu
 • Wpływanie na kierunek rozwoju branży
 • Udział w ciekawych przedsięwzięciach stowarzyszenia – pierwszym takim przedsięwzięciem była akcja społeczna Pomocne Pudełko
 • Możliwość komunikacji przynależności do stowarzyszenia wśród swoich klientów i partnerów biznesowych

Procedura przystąpienia podmiotu do SPDC przebiega bardzo sprawnie! Wystarczy wypełnić wniosek członkowski. Po jego akceptacji przez Zarząd i opłaceniu składki członkowskiej w wysokości 1 tys. zł rocznie, podmiot zostaje członkiem stowarzyszenia, o czym informujemy w naszych social mediach oraz na stronie internetowej.

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy

Zachęcamy do wypełnienia pola wiadomości, jeżeli chcieliby Państwo przekazać np. informację nt. najważniejszych oczekiwań względem stowarzyszenia, a także kompetencji, doświadczenia i obszaru zainteresowań.

  Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas informację o płatności, a po jej dokonaniu – potwierdzenie przyjęcia do stowarzyszenia.

  Jeżeli masz pytania – skontaktuj się z nami!

  Czekamy na Ciebie!