Pomocne Pudełko 2021: blisko 3 tysiące posiłków

Już po raz drugi – razem z Cateromarketem – organizujemy akcję społeczną Pomocne Pudełko. W tym roku nasi partnerzy logistyczni – Goodspeed i Inpost rozwiozą 3 tysiące posiłków przygotowanych przez dziewiętnaście firm cateringowych.

Posiłki trafią do osób dotkniętych bezdomnością w trzech miastach Polski: Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu za pośrednictwem organizacji: Fundacja Serce Miasta, Pogotowie Społeczne, Fundacja Weź Pomóż.

Akcja trwa przez 5 dni – od 13 grudnia do 17 grudnia.

Do tegorocznej akcji Pomocne Pudełko dołączyli: Dietific, Dietykieta. Easy Fit Looker, Fit Catering, Fit na 5, Fit Przystań, Fit Woman, Fitness Catering, Fresh Catering, Goodie Foodie, Kobiece Smaki, Kukuła Healthy Food, Przełom w odżywianiu, Rukola, Take your box, Tasty Project, Vitameals, WJEM, Wygodnadieta.pl.

Zależało nam, aby stworzyć akcję długofalową, w ramach której corocznie przed świętami będziemy wspierać osoby potrzebujące. W tym roku do Pomocnego Pudełka dołączyło dziewiętnaście firm cateringowych, a posiłków dostarczymy o tysiąc więcej niż podczas pierwszej edycji akcji. To pokazuje, że w branży cateringowej jest duża chęć pomagania. Mam nadzieję, że z roku na rok liczba dołączających firm i wraz z nią liczba przekazywanych posiłków będzie rosła. Wierzymy, że tą akcją pozytywnie wpłyniemy na codzienne funkcjonowanie wielu osób – komentuje Łukasz Sot z Cateromarketu.

ORGANIZATORZY:

Cateromarket, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego

PARTNERZY Logistyczni akcji:

Goodspeed, InPost

ORGANIzacje pomocowe:

Fundacja Serce Miasta (Warszawa), Pogotowie Społeczne (Poznań), Fundacja Weź Pomóż (Wrocław)